Екскурсії по Одесі

Відвідуючи нове місто туристи часто відвідують екскурсії, для того, щоб дізнатися цікаву інформацію і подивитися вживу на пам’ятки, помацати їх, зробити пам’ятні фотографії. Екскурсії бувають різні, і вони діляться на: оглядові та тематичні, за кількістю осіб в групі (індивідуальні або групові), пішохідні або з використанням транспортних засобів, за місцем проведення (в місті, в музеї, за містом і т.д.) і звичайно за тривалістю (в середньому по місту екскурсія триває 3-4 години).

Оглядова екскурсія
Ми висвітлимо найпопулярніші екскурсійні напрямки в Одесі. Отже, на першому місці – це пішохідна оглядова екскурсія.

Екскурсії по Одесі

Вона проходить в центрі Одеси і починається від Соборної площі, де розташований Спасо-Преображенський собор, і далі по найбільш значущим пам’яток – вулиця Дерибасівська, знаменитий Пасаж, Міський сад, Оперний театр, Думська площа, Приморський бульвар, Потьомкінські сходи, Воронцовський палац, будинок з однією стіною і багато іншого.
Відвідування одеських катакомб
Друга за популярністю екскурсія – це відвідування знаменитих Одеських катакомб. Тут можливі два варіанти – перший – це катакомби, які розташовані в селі Нерубайське – «Музей партизанської слави», де знаменитий партизанський загін Володимира Молодцова-Бадаєва протягом півроку вів диверсійну діяльність.

Екскурсії по Одесі

У цьому музеї представлені предмети побуту, архівні документи, фотографії, зброя і особисті речі партизанів. Щоб відвідати цей музей необхідно записатися на автобусну екскурсію або індивідуальну на машині, село Нерубайське перебувати приблизно в 20 хвилинах їзди від міста.

Другий варіант відвідування катакомб – це музей «Таємниці підземного Одеси», який розташований в місті на Молдаванці. Він був організований в 2013 році з ініціативи громадської організації Фонд вивчення і збереження спадщини Одеси «Пам’ять».

Екскурсії по Одесі

У цьому музеї ви побуваєте в противорадиационном притулок, дізнаєтеся історію одеських каменоломень, работоргівлі та кримінальні історії минулого, побачите стоянку партизан, підземну школу і церкву. Музей молодий, але став дуже популярний і його перевага, в тому, що не треба їхати за місто.

бандитська Одеса
На рівні з відвідуванням катакомб йде ще одна популярна тема нашого міста – екскурсія по кримінальній Одесі.

Екскурсії по Одесі

Туристи зможуть побачити Молдаванці, подивитися, де народився знаменитий Мішка Япончик, почути курйозні історії пограбування, побачити тюремний замок, де відбували ув’язнення Григорій Котовський і Лев Троцький, відвідати двір, де жив прототип головного героя фільму «Ліквідація» Давид Гоцман і багато іншого.

Воронцовський маяк
Одна з популярних літніх екскурсії – це прогулянка до Воронцовського маяка. Єдиний мінус її – це час проведення, вона проходить тільки кілька разів в тиждень і тільки в хорошу погоду.

Екскурсії по Одесі

Туристам відкривається можливість пройти «стежкою маячника», дізнатися історію маяка, судноплавства в одеському порту, побувати всередині маяка і просто поглянути на місто з морської сторони, а якщо пощастить і побачити захід судна.

Морська прогулянка
Подивитися на Одесу з боку моря можна і відправившись на прогулянку на катері вздовж узбережжя. Туристи зможуть побачити не тільки Воронцовський маяк, але і порт, гавань Каарантінную, Хлібну, практичес, дельфінарій і деякі катери доходять до Аркадії.

Екскурсії по Одесі

Як і в екскурсії на маяк, тут все залежить від погоди, але як показує практика, в весняно-літній сезон Чорне море не штормить, і прогулянкові судна курсують уздовж берега. Залежно від пасажиромісткості та рівня катера вартість прогулянки становить від 100 до 200 гривень.

Екскурссія в Одеський оперний театр
Чи не можемо обійти і одну з найбільш красивих і витончених програм – це історія Одеського національного академічного театру опери та балету. Ця екскурсія розділена на дві частини – перша – це історія, де Вам розкажуть про перший оперному театрі в Одесі, про будівництво другого після пожежі, про те які знаменитості виступали на сцені, і кому одесити аплодували стоячи.

Екскурсії по Одесі

Друга ж частина – це відвідування опери або балету, де ви зможете насолодитися не тільки голосом або балетним мистецтвом, а й побачити багато прикрашений зал, який відвідували найзнаменитіші люди міста.

Це лише частина пропонованих програм, які можуть відвідати гості нашого міста. А в готелі Hotel 52 Вам завжди допоможуть забронювати зацікавила вас екскурсію.