Проживання з тваринами.
Проживання з тваринами.
Ми любимо тварин і дуже лояльно ставимося до поселення гостей з домашніми вихованцями в наш готель. При бронюванні номера в готелі Вам обов'язково потрібно повідомити адміністратора про те, що Ви будете з твариною. В готелі дозволено розміщення з ...
Оренда пляжу
Оренда пляжу
Літо, спека, сонце, море, пляж ... Якщо Ви приїжджаєте до Одеси купуватися на морі, ми з радістю вам підкажемо куди в Одесі краще піти на пляж. Для цього вам необхідно звернутися до адміністратора служби прийому і розміщення і ми вам з радістю ...
Бронювання квитків
Бронювання квитків
Наш готель надає послуги з бронювання авіа, ж / д і автубсних квитків. Також якщо Ви плануєте відвідати музеї, театри, виставки, концерти або інші пам'ятки нашого міста ми з радістю Вам допоможемо в придбанні квитків.
Дитяче ліжечко
Дитяче ліжечко
Якщо Ви подорожуєте з маленькою дитиною до 3 років, ми з радістю готові Вас розмістити. Для дитини ми надамо дитяче ліжечко. Для хлопчиків - блакитне постільна, для дівчаток - рожеве. При бронюванні вкажіть стать дитини.
Дзвінок-будильник
Дзвінок-будильник
Послуга "Дзвінок будильника" допоможе Вам прокинутися в запланований час і не запізнитися. Повідомте про потрібному часу підйому адміністратору прийому і розміщення гостей.
Зберігання багажу
Зберігання багажу
Для Вашої зручності на рецепції готелю є камера зберігання багажу, де Ви можете в цілості й схоронності залишити ваш багаж.
Доставка квітів і подарунків
Доставка квітів і подарунків
Вам потрібно замовити квіти на ювілей, весілля, або просто порадувати кохану людину? Тоді звертайтеся на рецепцію готелю. Ми допоможемо вам у цьому питанні, враховуючи ваші побажання.
Оренда яхти
Оренда яхти
Знайомство з Одесою, з її культурою і традиціями не може бути повним без морської прогулянки вздовж узбережжя Чорного моря. Для цього випадку ідеально підійде оренда яхти в Одесі. Для оренди яхти звертайтеся на рецепцію готелю.
Організація екскурсій по Одесі
Організація екскурсій по Одесі
Одеса - місто, про своєрідність цього міста писали, співали, знімали фільми і намагалися розгадати загадку чарівності непередбачуваного міста в різні століття люди різних країн і національностей. Складно сказати, в чому саме секрет привабливості ...
Замовлення таксі
Замовлення таксі
Для Вашого комфортного пересування по місту, Ви можете скористатися послугою замовлення таксі. Замовити таксі можна на рецепції готелю.