Як провести похмурий день з дітьми в нашому місті

В Одесі близько 280 сонячних днів в році, але залишається близько ста днів, коли похмуро, може йти дощ або навіть сніг. Сніг в нашому місті – це велика радість для дітей, адже найчастіше вони його бачать тільки один-два рази на рік, і надовго він не затримується. Що не можна сказати про дощ … Особливо прикро, якщо погана погода застала вас, коли ви приїхали з дітьми відпочивати в Одесу-маму. Але сумувати не варто, завжди можна весело і цікаво провести час. Коли відпочивають дорослі – вони завжди можуть отримати насолоду від смачною їжею і напоями в нашому ресторані, але з дітьми так не завжди вийде. Залежно від віку вашої дитини – можна прослухати численні екскурсії, наприклад «Історія одеських катакомб», де вам не доведеться ходити по вулицях, або відвідати численні музеї нашого міста. Але завжди можна поєднати не тільки освітню та історичну частину, а й розважальну.

У нашій статті ми розглянемо найбільш популярні дитячі розважальні центри, в яких ваша дитина зможе весело провести час.

Дитячий центр «Kadorr Kids»
У трьох кварталах від нашого готелю розташувався дитячий центр «Kadorr Kids», де для дітей самого різного віку проводяться майстер-класи, дні народження, а також є велика ігрова, сімейна кімната з гамаками, іграшками та гірками, а також невелика оранжерея з маленькими тваринами .

Як провести похмурий день з дітьми в нашому місті

Дитина знаходиться в центрі з батьками, але якщо вам треба відлучитися – ви можете скористатися послугами няні. Ознайомитися з різноманітністю майстер-класів і вартістю послуг можна перейшовши за посиланням – http://kadorrmall.com/kadorr-kids/.

«Музей цікавої науки»
Для дітей від 4-х років буде цікаво відвідати «Музей цікавої науки», розташований за адресою: пр-т Шевченка, 4-е. У цьому музеї можна не тільки чіпати все руками, але і проводити наукові експерименти.

Як провести похмурий день з дітьми в нашому місті

У музеї представлені експозиції присвячені: акустиці, оптиці, анатомії, електромагнетизму, інжинірингу, механіці, рідин і газів. Звичайно, в музеї проводяться різні майстер-класи та наукові шоу. Розклад і цінову політику ви можете подивитися, перейшовши за посиланням на офіційний сайт: http://min.od.ua/.

Дитячий місто професій «KidsWill»
Одним з найновіших центрів, який відкрився в кінці 2019 року стало – дитячий місто професій «KidsWill», де відвідувачі можуть познайомитися більш ніж з 50 професіями. Центр розташований в курортному районі Аркадія в ТРЦ «Gagarin Plaza».

Як провести похмурий день з дітьми в нашому місті

Вартість дитячого квитка від 200 грн., Дорослого 100 грн. Працює центр з 10:00 до 21:00. Місто професій розрахований для діток від 2-х років до 16, але найцікавіше там буде, дітям починаючи з 4-х років. Офіційний сайт: http://kidswill.com.ua/.

Дитячий розважальний центр «Планета»
У цьому ж ТЦ «Gagarin Plaza» знаходиться і дитячий розважальний центр «Планета». Там діти можуть вдосталь набегаться, наскакався, відвідати батутними арену, дитячий скалодром, роллердром, лабіринти, для самих маленьких є розвиваючі іграшки, машинки, ходунки.

Як провести похмурий день з дітьми в нашому місті

Для дітей старшого віку кожен день проводяться майстер-класи. На території центру є кілька кафе, де можна замовити дитячу їжу або провести день народження. Ознайомитися більш детально, ви зможете на офіційному сайті: https://planetarozvag.com.ua/.

Дитяче простір – «Amador»
Восени 2019 року відкрилося нове дитяче простір – «Amador». Це не тільки дитячий центр, а й великий супермаркет дитячих іграшок і речей. Цей центр зацікавить як зовсім маленьких, так і дітей старшого віку.

Як провести похмурий день з дітьми в нашому місті

У «Amador» є кімната Lego, інтерактивна зона, де діти можуть грати в PlayStation, 3D- пісочниця, лазерний лабіринт, а також кімнати для майстер-класів, дитячий лабіринт, театр з шоу-програмою. Вартість квитка для дитини становить 180 грн., Для дорослого – 1 грн. Офіційний сайт дитячого простору: http://center.amador.com/.

Дитяче містечко «Tilly Willy»
Недалеко від центру міста, на 5-й станції Фонтану, знаходиться дитяче містечко «Tilly Willy», Який працює щодня з 11:00 до 22:00. Розрахований він для діток від 0 до 10 років, але цікаво там буде більше дітям від 1,5 до 6 років.

Як провести похмурий день з дітьми в нашому місті

У містечку є каруселі, ігрові автомати, лабіринт, кінетичних пісок. Центр не дуже великий, але затишний. Вартість дитячого квитка становить від 170 грн, для дорослих вхід безкоштовний.

Ми розповіли Вам не про всі центрах, які ви можете відвідати з дітьми. А лише в тих, які розташовані Поблизу с нашим готелем і до яких ви можете дістатися за 15-20 хвилин.